parallax background
 
 
 
 

Čo vám vieme ponúknuť


Základný kurz BungyPump

90€/osoba Pre všetkých, ktorí ešte nemajú skúsenosť s BungyPump. Naučíte sa tu všetko potrebné na to, aby ste sa mohli sami venovať zábavnému a efektívnemu pohybu s BungyPump. Kurz je v súlade so smernicami BungyPump World Association.


Tento základný kurz je vaša vstupenka do sveta BungyPump. Je vhodný pre všetkých, či už pre walkerov, pravidelne trénujúcich, ľudí s nadváhou, rehabilitujúcich sa, ľudí ktorí chcú začať s fyzickou aktivitou, seniorov, fyzioterapeutov, elitných športovcov ako crosstrening a mnohých ďalších. Kurz končí certifikátom.
Kurz trvá 8 hodín s pauzou na obed. Typicky od 9:00 do 17:00. Maximálny počet účastníkov je 10. Začneme predstavením BungyPump, povieme si ako vzniklo toto športové náradie, pre koho bolo vyvinuté, ako funguje, aké druhy palíc sú k dispozícii, ako sa o ne starať a pre koho sú kore paličky najvhodnejšie. Povieme si v čom sú hlavné rozdiely oproti chôdzi bez palíc, chôdzi s klasickými nordic walking paliciam a chôdzi s BungyPump. Ďalej sa naučíte ako sa na BungyPump správne obliecť, čo si obuť do rôznych terénov, aký terén je na wolkovanie s BungyPump vhodný a aké ďalšie pomôcky vám môžu tréning spríjemniť, prípadne zefektívniť. Tiež si povieme akú štruktúru by mal mat náš tréning a ako si ho správne prispôsobiť svojim individuálnym cieľom. Následne prejdeme k praktickej časti, kde sa naučíme, ako správne uchopiť BungyPump palice, nastavíme si správne dĺžku, vyskúšame rôzne odpory. Ďalej prejdeme k samotnej technike chôdze s BungyPump. Zdôraznime na co si hlavne dávať pozor. Individuálne sa povenujeme každému účastníkovi, aby si osvojil základné princípy. Urobíme si krátku rozcvičku s použitím BungyPump. A vyrazíme na prechádzku, počas ktorej budeme ďalej individuálne dolaďovať techniku. Prechádzku ukončíme cooldownom a ľahkým strečingom s použitím BungyPump. Záujemcovia dostanú možnosť si vypožičať palice na vyskúšanie domov alebo si ich rovno na mieste zakúpiť. Absolventom rozdáme certifikáty a s pocitom príjemne stráveného dňa sa rozídeme domov.
Požadovaná výbava: Je potrebné prísť v športovom oblečení a obutí. Ideálne elastické tesné oblečenie, bežecké tenisky, ľadvinka alebo malý ruksak (nesmie prečnievať do strán) a ďalšie oblečenie podla počasia a fľašu vody.

Prihlásiť sa na voľný termín môžete TU


Skrátený kurz BungyPump

50€/osoba Pre všetkých, ktorí ešte nemajú skúsenosť s BungyPump. Naučíte sa tu absolútne základy, aby ste sa mohli sami venovať zábavnému a efektívnemu pohybu s BungyPump.


Tento skrátený kurz je vaša vstupenka do sveta BungyPump. Je vhodný pre všetkých, či už pre walkerov, pravidelne trénujúcich, ľudí s nadváhou, ľudí ktorí chcú začať s fyzickou aktivitou, seniorov, elitných športovcov ako crosstrening.
Kurz trvá 3 hodiny s pauzou na obed. Typicky od 9:00 do 12:00. Maximálny počet účastníkov je 10. Začneme predstavením BungyPump, povieme si ako vzniklo toto športové náradie, aké druhy palíc sú k dispozícii. Povieme si v čom sú hlavné rozdiely oproti chôdzi bez palíc, chôdzi s klasickými nordic walking paliciam a chôdzi s BungyPump. Dozviete sa akú štruktúru by mal mat náš tréning. Následne prejdeme k praktickej časti, kde sa naučíme, ako správne uchopiť BungyPump palice, nastavíme si správne dĺžku. Ďalej prejdeme k samotnej technike chôdze s BungyPump. Zdôraznime na čo si hlavne dávať pozor. Urobíme si krátku rozcvičku s použitím BungyPump. A vyrazíme na prechádzku, počas ktorej budeme individuálne dolaďovať techniku. Prechádzku ukončíme cooldownom a ľahkým strečingom s použitím BungyPump. Zaujemcovia dostaú možnosť si vypožičať palice na vyskúšanie domov, alebo si ich rovno na mieste zakúpiť.
Požadovaná výbava: Je potrebné prísť v športovom oblečení a obutí. Ideálne elastické tesné oblečenie, bežecké tenisky, ľadvinka alebo malý ruksak (nesmie prečnievať do strán) a ďalšie oblečenie podľa počasia a fľašu vody.

Prihlásiť sa na voľný termín môžete TU


Dolaďovacie lekcie

10€/osoba Už ste absolvovali základný kurz u certifikovaného inštruktora BungyPump a chcete sa posunúť ďalej, alebo máte o niečom pochybnosti a chcete sa uistiť vo svojej technike, táto lekcia je presne pre vás.


Lekcie sú určené absolventom základného, alebo skráteného kurzu. Cieľom je doladiť nejasnosti, zafixovať správne návyky. Počas lekcie zodpovieme aj teoretické otázky.
Lekcia trvá 90 minút. Typicky 17:00 do 18:30 v letných mesiacoch. Ide o skupinovú prácu s cieľom zlepšenia individuálnych schopností. Jednoducho doladime, doučíme čo treba. Maximálny počet účastníkov je 6.
Požadovaná výbava: Je potrebné prísť v športovom oblečení a obutí. Ideálne elastické tesné oblečenie, bežecké tenisky, ľadvinka na ďalšie oblečenie podľa počasia a fľašu vody.

Prihlásiť sa na voľný termín môžete TU


Individuálna lekcia s certifikovaným inštruktorom BungyPump

50€/45 min čistého času ... a máte inštruktora len pre seba.


Chcete, aby sa inštruktor venoval len vám? Máte konkrétny problém, ktorému sa chcete venovať? Nedarí sa vám odstrániť nejaký zlozvyk? Potrebujete vytvoriť individuálny tréningový plán pre dosiahnutie vašich cieľov? Chcete riešiť konkrétny zdravotný problém? Ste športovec a hľadáte crostrening? Alebo len potrebujete konzultáciu ohľadom BungyPump.... skrátka individuálnu lekciu.
Lekcia trvá 45 minút. Termin podla osobného dohovoru s inštruktorom. Kontaktujte nás TU
Požadovaná výbava: Po dohovore s inštruktorom podľa obsahu hodiny.


BungyPump stretávka

8€/osoba Spoločensko voľnočasová aktivita pre absolventov kurzu BungyPump.


Pravidelne organizujeme BungyPump stretávky v sprievode inštruktora, kde si môžete vymeniť skúsenosti s ostatnými priaznivcami BungyPump. Pokiaľ nemáte vlastné palice BungyPump, je možné si ich po dohode zapožičať na trvanie akcie.
Obvykle v rozsahu cca 4 hod. Počet účastníkov nie je limitovaný, čim viac nás bude, tým viac si užijeme zábavy. Budete mať príležitosť bližšie sa spoznať a stráviť príjemne čas pri vašej obľúbenej aktivite s ľudmi podobného zmýšľania. Do programu zapojíme aj jednu dve súťaže, kto bude mať po akcii chuť, môže sa zúčastniť aj after posedenia pri pive, či kofole.

Prihlásiť sa na voľný termín môžete TU