Skrátený kurz BungyPump, CHKO Dunajské luhy, Ježibaba pub, Vojka nad Dunajom
Loading Map....

Skrátený kurz BungyPump, CHKO Dunajské luhy, Ježibaba pub, Vojka nad Dunajom


Dátum/čas

06/05/2018
9:00 - 12:00

Miesta konania

CHKO Dunajské luhy, Ježibaba pub, Vojka nad Dunajom


20€/osoba Pre všetkých, ktorí ešte nemajú skúsenosť s BungyPump. Naučíte sa tu absolutné základy, aby ste sa mohli sami venovať zábavnému a efektívnemu pohybu s BungyPump.


Tento skrátený kurz je vaša vstupenka do sveta BungyPump. Je vhodný pre všetkých, či už pre walkerov, pravidelne trénujúcich, ľudí s nadváhou, ľudí ktorí chcú začať s fyzickou aktivitou, seniorov, elitných športovcov ako crosstrening.

Kurz trvá 3 hodiny s pauzou na obed. Typicky od 9:00 do 12:00. Maximálny počet účastníkov je 10. Začneme predstavením BungyPump, povieme si ako vzniklo toto športové náradie, aké druhy palíc sú k dispozícii. Povieme si v čom sú hlavné rozdiely oproti chôdzi bez palíc, chôdzi s klasickými nordic walking paliciam a chôdzi s BungyPump. Dozviete sa akú štruktúru by mal mat náš tréning. Následne prejdeme k praktickej časti, kde sa naučíme, ako správne uchopiť BungyPump palice, nastavíme si správne dĺžku. Ďalej prejdeme k samotnej technike chôdze s BungyPump. Zdôraznime na čo si hlavne dávať pozor. Urobíme si krátku rozcvičku s použitím BungyPump. A vyrazíme na prechádzku, počas ktorej budeme individuálne dolaďovať techniku. Prechádzku ukončíme cooldownom a ľahkým strečingom s použitím BungyPump. Zaujemcovia dostaú možnosť si vypožičať palice na vyskúšanie domov, alebo si ich rovno na mieste zakúpiť.
Požadovaná výbava: Je potrebné prísť v športovom oblečení a obutí. Ideálne elastické tesné oblečenie, bežecké tenisky, ľadvinka alebo malý ruksak (nesmie prečnievať do strán) a ďalšie oblečenie podľa počasia a fľašu vody.

Rezervácie

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.